Beste bezoeker,
Voor de inschrijving bij luRoFoto zijn enkele criteria vereist waar je aan dient te voldoen:
1. Je bent bekend met een fototoestel (spiegelreflex/systeem/brug/pocket) en weet de instellingen te vinden, je bent op de hoogte van wat instellingen kunnen teweegbrengen in je foto's en je bezit ten minste één van de genoemde toestellen.
2. Je bent bekend met de werking van fotobewerkingsprogramma's en je bezit en gebruikt tenminste één programma. Voor optimale weergave van jouw foto's ben je (zo nodig en bij voorkeur) bereid BDSizer (voor Windows) of IDSizer (voor MAC) in te zetten. (geen must)
3. Jouw foto's zijn ten minste van bovengemiddelde kwaliteit.
4. Je staat open voor verbeteringen in je werk en bent bereid anderen bij hun foto's verbetertips te geven indien nodig.
5. Je voldoet aan bovengenoemde criteria en je gaat akkoord met alle Voorwaarden en belooft deze te respecteren.
Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Fotografen die hebben gereageerd op een reactie van thijskleinb
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.